ساخت بازی Horizon Forbidden West با محیطی چشم نواز

ساخت بازی Horizon Forbidden West با محیطی چشم نواز برای کنسول پلی استیشن 5 و انتشار آن، سبب خواهد شد تا بسیاری از افراد، علاقه مند به نسخه دوم این بازی شده باشند.

سونی که چند وقتی بود سکوت اختیار کرده و خبری از ساخت بازی های مخصوص کنسول های نسل نهمی و پلی استیشن 5 را نمی داد؛ بالاخره خبر از ساخت بازی جدید با محیطی چشم نواز، به زودی زود داد.
از آنجا که اعتراضات اخیر آمریکا یکی از مهم ترین دلایل تأخیر در اطلاع رسانی ساخت بازی Horizon Forbidden West بود، اما حالا این نوید به پلی استیشن بازها داده می شود که قرار است با چالشی جدی مواجه گردند.

ساخت بازی Horizon Forbiden West

تصاویر جدید از ساخت بازی Horizon Forbidden West

نسخه قبلی این بازی با نام Horizon Zero Dawn مشهور بود که مناسب کنسول پلی استیشن چهار در سال 2017، ساخته و طراحی شده بود.
محصولی که به سرعت توانست جای خودش را در میان کنسول بازی نسل هفتمی ها باز کرده و به یکی از محبوبترین بازی های پلی استیشنی تبدیل گردد.
از جمله مزایای ساخت و طراحی این بازی می توان به گیم پلی و محیط سریع و جذاب آن اشاره ویژه داشت که نقش فزاینده ای را در محبوبیت این بازی ایفا می نمود.
اگر چه هنوز هم که هنوزه اطلاعات چندانی از داستان بازی جدید و نسل نهمی Horizon Forbidden West منتشر نشده، اما تصاویر جدیدی که از این بازی در دسترس بوده، نشان از محیطی چشم نواز شامل گشت و گذار در اعماق اقیانوس ها و درون جنگل ها را متذکر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *