نیروهای جدید بازی Stronghold: Warlords

تازگی اخبار تازه ای در مورد نیروهای جدید بازی Stronghold: Warlords از طرف استودیو فایرفلای منتشر شده است.با گوگل گیمز همراه باشید.

نسخه جدید بازی Stronghold در رویداد E3 2019 معرفی شد.اطلاعات زیاد و متفاوتی از این بازی منتشر شده است.

نیروهای جدید بازی را در ادامه برایتان معرفی خواهیم کرد که شامل: نگهبانان امپراطوری،جنگجویان امپراطوری و سامورایی ها هستند.

نیروهای جدید بازی Stronghold: Warlords

نیروهای جدید بازی Stronghold: Warlords

نگهبانان امپراطوری

سلاح این نگهبانان گرزهای بزرگ تجهیزات سنگی است.نگهبانان امپراطوری توانایی های ویژه ای دارند که میتوانند در هنگام محاصره دشمن خندق بزرگی ایجاد کنند. با حملات سنگی میتوانند ضربه محکمی به دشمن بزنند این ویژگی هنگامی به درد میخورد که بخواهید نیروهای دشمن را نابود کنید،سلاح هایی که به محاصره مربوط هستند را نابود کنید یا دیوار های قلعه را پاکسازی کنید.

بازی Stronghold: Warlords

جنگجوی امپراطوری

این جنگجویان از توانایی ویژه ای برخوردار نیستند اما بدلیل سلاح های انتخای خود دارای زره های رده بالا و مستحمکی هستند.

جنگجویان امپراطوری بدلیل مستحکم بودن زیاد در برابر نیزه های آتشین و تیرهای کمانداران مقاوم هستند. این جنگجویان با سلاح های سنگین یه گزینه بسیار عالی برای سرباز تبدیل میکند تا قسمتی از خط مقدم را در محاصره های قلعه یا جنگ های مختلف تشکیل دهند.

بازی Stronghold: Warlords

نیروهای جدید بازی Stronghold: Warlords

سامورایی

سامورایی ها که جنگویان افسانه ای هستند بدلیل ریشه تاریخی که دارند میتوانند به سرعت هرچه تمام اهداف اولویت دارشما شناسایی کرده و بعد انها را با توانایی های ویژه نابود کنند.سامورایی ها میتوانند با قابلیت حمله دقیق ژنرالای دشمن را نابود کنند، نقطه قوت سامورایی ها سعت چشمگیرشان است ولی این نیرو ها با سلاح های باروتی و شمشیر سوارکاران نابود میشوند.

دوستان نظتون خیلی باارزشه لطفا نظر خود را برایمان بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *